Тяговий акумулятор CHILWEE 6-EVF-32.2
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
Тяговий акумулятор CHILWEE 6-EVF-32.2
Тяговий акумулятор (місткість 32 А·год, напруга 12 В) виробляється за технологією використання гелеподібного електроліту та рекомендований для техніки на електричній тязі. Електроліт у згущеному стані, завдяки чому батарея стійкіша до температурного впливу та глибоких розряджень. Цей тип АКБ вирізняється підвищеною кількістю циклів заряджання-розряджання: понад 450 за DOD (глибини розряду) 80%. Пластини тягового акумулятора забезпечені щільнішим активним матеріалом, завдяки цьому вони стійкі до глибоких розрядів і не втрачають ємність. Тяговий акумулятор 6-EVF-32.2 застосовується в різній техніці з електродвигунами. Корпус виготовлений з ударостійкого ABS пластику та надійно герметизований.
Основна відмінність гелевого акумулятора полягає в його особливій будові. У гелевих акумуляторах сепаратор, що розділяє олив'яні пластини, являє собою силікагель. Ним повністю заливається простір між свинцевими пластинами під час виробництва іншого. Після застигання силікагель стає твердою речовиною, яка має величезну кількість пор, що утримують електроліт. Через те, що силікагель повністю заповнює порожній простір між олив'яними їх обсипання практично неможливо, а як наслідок — закорчування і вихід із ладу теж маловір'яні. Отже, такий тип тягових АКБ є довговічними та надійними.
1. Гелеподібний електроліт повністю усуває таку поширену проблему, як витікання. Це робить батареї безпечнішими в експлуатації, вони здатні витримувати великі вібрації й стійкіші до пошкоджень.
2. Гелевий акумулятор абсолютно позбавлений вад, що властиві кислотним акумуляторам. Розкладання кислоти в таких батареях не відбувається, а загалом немає такого процесу, як сульфатація (процес кристалізації сірної кислоти), тому катодні й анодні пластини не руйнуються згодом.
3. Акумулятори з гелеподібним електролітом показують високу ефективність роботи навіть у нештатному режимі роботи. Це дає змогу з легкістю експлуатувати їх за високих (до +50 °C) і низьких (до -35 °C) температур, без втрати продуктивності й без істотного урону самим батареям.
4. Гелеві акумулятори набагато менше страждають від глибокого розрядження, особливо якщо він короткочасний. Річ у тім, що їхній електроліт є в так званому «зв'язаному» стані, через що в разі розряджання він не випаровується, як це часто буває в кислотному акумуляторі. Відповідно не відбувається корозії решітки акумулятора, і він слугує набагато довше.
5. Через те, що в гелевих акумуляторах використовується спеціальний активний матеріал, їх ємність набагато більша, ніж у кислотних або AGM акумуляторах. До того ж ємність інших акумуляторів знижується згодом, тоді як ємність акумуляторів із гелевим електролітом зберігається дуже довго. Особливо яскраво цей ефект помітний після тривалої експлуатації.
6. Такі акумулятори можна без проблем використовувати безпосередньо близько до чутливих електроприладів.
7. У них немає газовиділення, що дає змогу уникнути втрати щільності електроліту та збільшити термін експлуатації батареї.