Безповітряний розпилювач фарби AGP PM 031

Безповітряний розпилювач фарби AGP PM 031 від компанії instrade - фото 1
121 790 ₴
В наявності

Доставка

 Доставка кур'єромЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
 СамовивізЗа тарифами перевізника
 Доставка поштоюЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Безповітряний розпилювач фарби AGP PM 031

Дана модель фарбопульта здатна безпроблемно виробляти забарвлення таких матеріалів, як дерево, камінь, метал. Контроль речовини за такими критеріями: якість та кількість, реалізується за рахунок наявності спеціального інструменту. Він дасть Вам можливість встановити необхідний режим експлуатації і запобігти перевантаження апарату.

Плавний старт забезпечує м'яку подачу фарби , без стрибків і імпульсів на фарбувальний пістолет, і згладжування динамічного роду коливань. Це забезпечується електронним контролером і великим об'ємом ємності, де знаходиться фільтр в прямому системі, який згладжує коливання тиску. В моделі використовуються легкосплавні матеріали і електродвигун з високим ступенем ККД. Має невелику вагу і компактні розміри.

Поршнева модель фарбувального апарату розпилення PM031 обладнана системою, що контролює тиск. Насос електричного фарбопульта укріплений на колісну раму для полегшення транспортування.

Асинхронна модель електродвигуна за допомогою трансмісії діє на плунжер гідронасоса, що приводиться в рух через редуктор з кривошипно-шатунним механізмом. В результаті досягнення потрібного тиску контролером відключається електродвигун, до тих пір, коли датчик тиску не видасть потрібний сигнал до старту двигуна. В результаті чого забезпечується синхронна робота оператора і фарбувального апарату.

Здійснює безповітряний нанесення матеріалів з різної в'язкості (висока і надвисока) з великою кількістю сухого залишку.Даний апарат завдає вогнезахисні, гідроізоляційні, теплоізоляційні матеріали.

Характеристики

Код товару
PM031
Виробник
AGP
Размер
670X580X810 мм
Комплектация
Фильтр насоса / каждый на 60 и 100 отверстий
Вес
59 кг
Показати всі