Віброрейка AGT SVE30

Віброрейка AGT SVE30 від компанії instrade - фото 1
42 560 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Доставка кур'єромЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
 СамовивізЗа тарифами перевізника
 Доставка поштоюЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Віброрейка AGT SVE30

Дана віброрейка AGT має довжину 3м .Виконує ущільнення і вирівнювання бетону. Принципом роботи даного апарату є вібраційні дії (частотне коливання). Вони передаються на всю довжину рейки, внаслідок чого бетонна суміш ущільниться , робиться однорідної і з неї видаляється повітря . Завдяки цьому впливу поліпшується якість бетону. При укладанні бетону шарами віброрейка дозволяє надійно зчепити шари.

Можна вести виброрейку по направляючої для досягнення потрібної висоти. Леза в інструменті легко замінюються - це дає можливість роботи в місцях з важким доступом ( стяжка в квартирі , сходова клітка). Рейка виготовлена з матеріалу, стійкого до корозії алюмінію .Проведена в Румунії.

Віброрейка - механізм, який просто і легко освоюється , але при цьому виконує дуже важливу функцію, яка значною мірою впливає на якість будівництва або ремонту всієї будівлі. За допомогою саме віброрейки робітники можуть виконувати великий обсяг робіт за найкоротший термін, при цьому, не втрачаючи якісного результату.

Віброрейки для укладання бетонної суміші мають рівне використання в нинішньому будівництві з такими механізмами(затиральна і шліфувальна машина, вібратор).

Характеристики

Виробник
AGT
Країна виробництва
Румунія
Питание
Сеть 220В
Гарантийный срок
12 мес
Потребляемая мощность
1100 Вт
Показати всі