Бензиновий генератор КАМА KGE2500X

Бензиновий генератор КАМА KGE2500X від компанії instrade - фото 1
17 144,20 ₴
Немає в наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Доставка кур'єром
Нова Пошта
Показати всі 5 способів доставки

Оплата

Оплата на картку «Monobank»
Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Не завжди потрібно резервне електроживлення для приладів, які знаходяться у нас на дачах, але коли несподівано настає такий період, таким джерелом електрики може стати генератор KAMA КGЕ 2500 Г. Невеликий, економний і недорогий. Це синхронний, безщітковий генератор змінного струму малої потужності. Двигун бензиновий, виготовлений за ліцензією компанії ХОНДА.
Генератор KAMA КGЕ 2500 Х
Конструктивно генератор KAMA КGЕ 2500 Х зібраний на посиленої металевій рамі відкритого типу. Призначений для тривалої роботи і тому забезпечений паливним баком великого об'єму. Двигун V-подібний, з верхнім зовнішнім розташуванням клапанів, має захист від пониження масла в системі. Для видачі якісної електроенергії генератор KAMA КGЕ 2500 Х обладнаний автоматом регулювання змінної напруги. На випадок короткого замикання або перевантаження в мережі, на електрогенераторі встановлений автомат захисту.
Для контролю і управління на лицьовій стороні генератор KAMA КGЕ 2500 Х є панель, на яку виведені основні прилади, а саме: вольтметр, перемикач автомата захисту, висновок 12 В постійного струму для заряджання акумулятора, клема заземлення, кнопка включення – виключення генератора і два роз'єми на 230 Ст.
З метою зменшення шуму і викиду вуглекислого газу, генератор KAMA КGЕ 2500 Х забезпечений особливим глушником. Запуск двигуна електрогенератора проводиться вручну, від магнето, а електронне запалювання не вимагає ніякої додаткової регулювання. Перед продажем генератор KAMA КGЕ 2500 Х проходить обов'язкову підготовку.
Тактико-технічні характеристики:
-тип двигуна KG-200 (OHV)
-обсяг паливного бака 25 л
-час роботи 21 годину
-середня витрата палива 1.16 л/год
-потужність генератора 2 – 2.2 кВт
-рівень шуму 66 дЦб
-розміри 590x430x430 мм
-вага 39 кГ.

Характеристики

Виробник
Нижнекамскшина
Производитель
Нижнекамскшина