Пиляльний верстат JET JPS-10 TS 220В

Пиляльний верстат JET JPS-10 TS 220В від компанії instrade - фото 1
42 408 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Доставка кур'єромЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
 СамовивізЗа тарифами перевізника
 Доставка поштоюЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Вихідна потужність — 1.3 (кВт). Споживана потужність — 2.4 (кВт). Розмір столу з розширеннями — 1115х685 (мм). Діаметр пильного диска нар./сел. — 250/30 (мм)

JET JPS-10 TS 220В

Технічні характеристики:

Вихідна потужність — 1.3 (кВт).

Споживана потужність — 2.4 (кВт).

Розмір столу з розширеннями — 1115х685 (мм).

Діаметр пильного диска нар./сел. — 250/30 (мм).

Максимальна висота пропилу при 90°/45° — 80/54 (мм).

Діапазон нахилу пильного диска 0°-45° (вліво).

Ширина розпилу зліва — 760 (мм).

Частота обертання пильного диска — 4200 (об/хв).

Діаметр витяжного патрубка — 100 (мм).

Висота столу — 820 (мм).

Маса — 140 (кг).

Опис товару:

Пиляльний верстат JET JPS-10 TS 220В — якісні і надійні професійні циркулярні пилки. Незважаючи на свою функціональність модель JET JPS-10 TS 220В відрізняється простотою і зручністю в роботі. Циркулярна пила продумана до дрібниць. Робота з таким інструментом принесе задоволення як професіоналам, так і новачкам. Всі комплектуючі та деталі виконані з високоякісних матеріалів, що гарантує тривалу експлуатацію пилки. У стандартну комплектацію входить: диск 250 мм, паралельний упор JPSF-1 (код 708582), набір кріплення паралельного упору JPSR-30 (код 708483), два чавунних розширення столу (ліворуч і праворуч), упор для розпилювання під кутом.

Область застосування:

Циркулярна пила JET JPS-10 TS 220В призначена для пиляння виробів з дерева та подібних матеріалів, а також твердих полімерних матеріалів.

Особливості та можливості моделі:

Ексклюзивний JET-дизайн.

Професійна циркулярна пила з великим столом і дуже надійним пільним механізмом, мають можливість нахилу пильного диска і регулювання по висоті.

Вбудована в столі система блокування пільного вузла дозволяє швидко і безпечно змінити пиляльний диск.

Важкий відшліфований і відполірований чавунний стіл з двома Т-образними пазами для руху упору (пиляння під різними кутами) забезпечує велику робочу поверхню.

Закрита тумба зі штуцером 100 мм забезпечує ефективність збору тирси при підключенні витяжної установки або пилососа, а оригінальні ноги створюють надійну стійкість верстата.

Маса верстата, можливість регулювання пильного диска, відсутність вібрації і частота обертів (4200 об/хв), а також жорстко фіксується з обох боків столу з високою точністю лінійки паралельний упор гарантують високу якість розпилу, точність і геометрія виготовляються деталей.

Купити пиляльний верстат JET JPS-10 TS 220В Ви можете в нашому магазині зателефонувавши нам або оформивши заявку по інтернету. Ціна пиляльний верстат JET JPS-10 TS 220В і умови доставки уточнюйте у менеджерів.
Вся інформація на сайті є ознайомчою. Технічні характеристики і комплектація можуть змінюватися виробником. Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у менеджерів.

Характеристики

Код товару
JPS-10 TS 220В
Виробник
JET