Торцювальна пила Woodstar SX 8 L

Торцювальна пила Woodstar SX 8 L від компанії instrade - фото 1
3 697,50 ₴
Немає в наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Доставка кур'єром
Нова Пошта
Показати всі 5 способів доставки

Оплата

Оплата на картку «Monobank»
Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Пропонуємо ознайомитися з характеристиками комбінованої торцювальної пили Woodstar SX 8 L – це невеликий, легкий інструмент відрізняється високою точністю. Торцювальна пила Woodstar SX 8 L виконана на міцному алюмінієвому підставі, значно покращився, порівняно з аналогами основні робочі характеристики виробу.

Зверніть увагу на зручну форму горизонтальної рукоятки, транспортувального стопора – тепер інструмент став значно компактніше, і зручний для перевезення. Для здійснення розпилів під різними кутами передбачені спеціальні розмічені кутові шкали на столі торцювальної пили і на похилому важелі.

Простота регулювання і висока точність роблять цей інструмент відмінним вибором. Крім того, торцювальна пила Woodstar SX 8 L відповідає всім вимоги безпеки – в цій моделі передбачено наявність прозорого захисного кожуха, що забезпечує необхідну видимість при роботі з заготовками. Також встановлена система пиловидалення, що включає мішок для збору пилу, що передбачає можливість приєднання побутового пилососа.

В комплекті постачає 40-зубий пиляльний диск, для виконання поперечних розпилів.

Додатково варто відзначити наявність лазерного покажчика розпилювання, а також регульованих упорів нахилу при 0 і 45 градусів, а також можливість повороту столу на 46 градусів в обидві сторони з 17 фіксованими положеннями.

Виробник Scheppach
Потужність двигуна 1500 Вт
Число оборотів холостого ходу 5000 об/хв
Діаметр пильного диска 210 мм
Посадковий отвір 16 мм
Продуктивність різання при 0° 60x120 мм
Продуктивність різання, кут нахилу 45° 25x80 мм
Регулювання кута скосу 46° Л/46° П
Регулювання кута нахилу 45° Л
Вага 9,5 кг.
Країна виробник Німеччина

Характеристики

Виробник
Scheppach
Производитель
Scheppach