Зварювальна маска хамелеон Титан S777 блискавка

Зварювальна маска хамелеон Титан S777 блискавка

Зварювальна маска хамелеон Титан S777 блискавка від компанії instrade - фото 1
1 740 ₴
В наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Доставка кур'єром
Нова Пошта
Показати всі 5 способів доставки

Оплата

Оплата на картку «Monobank»
Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Зварювальна маска хамелеон Титан S777 блискавка - автоматично маска зварювальника, що затемняється, на сонячних елементах з багатофункціональним управлінням.

Зварювальна маска хамелеон Титан S777 блискавка

Зварювальні маски ТИТАН S777 – автоматично маска зварювальника, що затемняється, на сонячних елементах з багатофункціональним управлінням. Завдяки поступовому затемненню і освітлює ваші очі звикають до зміни світла не засліплюючи і не дезорієнтувати в просторі. Така система затемнення дозволяє зберегти зір і забезпечить комфортну роботу. Наявність збільшувальних лінз в комплекті дозволяє працювати людям з поганим зором. Конструкція корпусу маски ТИТАН S777 максимально захищає голову, обличчя, шию зварювальника і забезпечує хороший повітрообмін в подмасочном просторі. Маска безпечна для здоров'я людини.

Область застосування:

Зварювальна маска ТИТАН S777 призначена для захисту очей і обличчя від іскор, бризок і шкідливих випромінювань зварювальної дуги при проведенні зварювальних робіт. Дана модель використовується при аргонно-дугового та напівавтоматичного зварювання. Завдяки можливості установки збільшувальних лінз, які покращують видимість дрібних деталей, маска використовується для високоточних і мініатюрних робіт.

Особливості та можливості моделі:

Автоматичне затемнення маски.

Великий робочий екран.

Можливість установки збільшувальних лінз (лінзи в комплекті).

Висока швидкість затемнення (всього 0.000033 сек.).

Характеристики

Виробник
Титан
Производитель
Титан