Рубанок AEG PL750

Рубанок AEG PL750 від компанії instrade - фото 1
4 902 ₴
В наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Доставка кур'єром
Нова Пошта
Показати всі 5 способів доставки

Оплата

Оплата на картку «Monobank»
Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Потужність 750 ВтЧисло оборотів холостого ходу 16000 об/хвШирина ножа 82 ммРегульована глибина вибірки паза 12 ммМакс. глибина різу 2 ммВага 2,9 кг

Технічні характеристики:

Споживана потужність: 750 Вт

Число оборотів х. х.: 16000 об/хв

Ширина ножів: 82 мм

Максимальна глибина різу: 2 мм

Маса: 2.9 кг

Технічні характеристики:

Споживана потужність: 750 Вт

Число оборотів х. х.: 16000 об/хв

Ширина ножів: 82 мм

Максимальна глибина різу: 2 мм

Маса: 2.9 кг

Опис:

Набір характеристик багато в чому визначає «амплуа» нового рубанка AEG PL 750. Найвища потужність і значні обороти – оптимальний варіант для моделі, призначеної для чистового стругання і «доводочних робіт. При таких операціях за продуктивністю не женуться, від рубанка потрібно акуратно знімати невеликі шари матеріалу.Інструменту знайдеться місце в арсеналі столярів, меблярів, збирачів, будівельників і столярів. Він підійде для вирівнювання поверхні, обробки країв, зняття фасок та багатьох інших фінішних робіт.Передбачено регулювання глибини стругання в межах від 0 до 2 мм. Необхідне значення вибирають зручним перемикачем. На них, зверху на корпусі, розташований ще один «важіль». З його допомогою налаштовують напрям викиду стружки – ліворуч або праворуч залежно від того, що зручніше. Рубанок комплектують містким тканинним пилозбірником.Модель має ергономічну форму і невелику вагу (підошва у неї виконана з тонкого лиття). Завдяки цьому її зручно використовувати навіть на вазі, коли необхідно обробити вертикальну площину.Відзначимо також передню рукоятку новинки: вона не габаритна, а скобообразная і до того ж ен поєднана з регулятором глибини стругання. Основна ручка забезпечена нековзною гумовою накладкою.

Комплектація:

2 ножа

Паралельний упор

Пилозбірник

Ключ.

Опис:

Інструменту знайдеться місце в арсеналі столярів, меблярів, збирачів, будівельників і столярів. Він підійде для вирівнювання поверхні, обробки країв, зняття фасок та багатьох інших фінішних робіт.Передбачено регулювання глибини стругання в межах від 0 до 2 мм. Необхідне значення вибирають зручним перемикачем. На них, зверху на корпусі, розташований ще один «важіль». З його допомогою налаштовують напрям викиду стружки – ліворуч або праворуч залежно від того, що зручніше. Рубанок комплектують містким тканинним пилозбірником.Модель має ергономічну форму і невелику вагу . Завдяки цьому її зручно використовувати навіть на вазі, коли необхідно обробити вертикальну площину.Основна ручка забезпечена нековзною гумовою накладкою.

Характеристики

Код товару
4935419140
Виробник
AEG
Состояние
Новое